VYHLEDÁVÁNÍ
Podle výrobce

Vzduchové filtry Pipercross

Nacházíte se v oddělení

Anglické vzduchové filtry pro motocykly Pipercross jsou vysoce výkonné vzduchové filtry pro motorsport. Vzduchové filtry Pipercross zásadně překonávají papírové a gázové rivaly v dodávce vzduchu do motoru - dokonce i když jsou znečištěné! Srdcem každého filtru Pipercross je speciálně vyvinutá polyuretanová pěna, která funguje jako filtrační médium, a má jak vyšší filtrační výkon, tak příslib mnohem delší životnosti než papír. Kombinací vícenásobných vrstev pěny s různou pórovitostí filtry Pipercross fungují jako síto k zachycení různě velkých částeček, které vzduch unáší skrz. Filtry společnosti Piercross pro silniční použití jsou konstruovány jako přímá náhrada originálu a mohou být použity bez jakýchkoliv dalších modifikací palivového systému.

FILTRY PIPERCROSS PRO ZÁVODNÍ POUŽITÍ
Jediný Pipercross nabízí navíc i sortiment motocyklových filtrů, které jsou určeny pouze pro závodní použití s prvky pro maximalizace průtoku vzduchu a výkonu motoru. Pozor, u těchto filtrů jsou nutné úpravy nastavení bohatosti směsi, aby se výhody vyššího průtoku vzduchu využily a aby se předešlo možnému poškození motoru.

POZOR: pokud není uvedeno zboží skladem, může se jeho doba dodání prodloužit na 7-20 dní ze strany našeho dodavatele. Děkujeme za pochopení.

Vzduchové filtry Pipercross

Řadit podle: 
Počet produktů v kategorii: 2

Motogaráž.cz - Motoshop, Váš prodejce moto oblečení a dílů na motorku

Banner